هدست Crescent Bay برای علاقمندان به واقعیت مجازی
شرکت Oculus VR سازنده هدست‌های واقعیت مجازی محصول جدیدی را به نام Crescent Bay عرضه کرده و مدعی است با قراردادن آنها در برابر چشم کاربر خود را واقعا در محیط مجازی حس می‌کند.

هدست Crescent Bay برای علاقمندان به واقعیت مجازی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دنیای فناوری اطلاعات، این شرکت مدعی است این هدست‌ها در مقایسه با محصولات رقیب کیفیت بیشتری داشته و به خصوص برای علاقمندان به اجرای بازی های ویدیویی با کیفیت بالا مناسب هستند.

این محصول که Crescent Bay نام دارد و قرار است در هفته ‌ای آینده در دسترس عموم قرار بگیرد، به گونه‌ای طراحی شده که حتی در صورت چرخش ۳۶۰ درجه‌ای صورت کاربر بتواند تصاویر واقعیت افزوده را به درستی در برابر چشمان وی به نمایش درآورد. نمایش دقیق موقعیت کاربر در فضای مجازی و افزایش سازگاری با سر انسان ها از جمله امکانات این محصول است.

علاوه بر این، سیستم صوتی این محصول هم برای جلب رضایت کاربران ارتقا یافته است. علیرغم افزایش کیفیت بر وزن Crescent Bay افزوده نشده و و حتی نسبت به نمونه های قبلی خود سبک تر است. هدفون های Crescent Bay هم به صورت توکار طراحی شده و زمانی که آن را بر روی سر خود قرار می دهید صفحه ای دیجیتال با کیفیت مناسب در برابر چشمانتان قرار می گیرد که حتی در صورت چرخاندن سر کیفیت نمایش تصاویر با افت یا تاخیر مواجه نمی شود.

کارشناسان امیدوارند که این محصول با استقبال عمومی مواجه شود. قیمت نهایی Crescent Bay هنوز اعلام نشده است.
X بستن تبليغات