با Pqi 5200 mAh دیگر نگران شارژ گوشی و تبلت خود نباشید
دستگاه Pqi 5200 mAh دارای ۲ خروجی می باشد. یک خروجی USB تعبیه شده برای شارژ دستگاه و همچنین اتصال انواع کابلهای دارای خروجی USB است.

با Pqi 5200 mAh دیگر نگران شارژ گوشی و تبلت خود نباشید

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایتنا، گستردگی ابزارها و قابلیت اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها این روزها باعث شده تا به یکی از همراهان انسان دربیایند، بطوریکه تا زمانیکه مصرف باتری در آنها به به اتمام نرسد ما همچنان با آنها کار می‌کنیم!

فرض کنید زمانی که در جاده هستید و می‌خواهید مسیری را ازGPS اسمارت‌فون خود پیدا نمایید متوجه می شوید که میزان باتری گوشی شما روبه پایان است. این مشکلی است که خیلی از ما با آن روبرو شدیم و همیشه به دنبال راه حلی برای آن هستیم.

قدرت باتری و توان نگهداری باتری در گوشی و تبلت‌ها رو به افزایش است اما نمی‌توانند راه حل مناسبی برای نگه داشتن شارژ برای مدت طولانی باشند.با Pqi 5200 mAh دیگر نگران شارژ گوشی و تبلت خود نباشید

Power bank ها یا بهتر بگوییم شارژرهای همراه می‌توانند در مواقعی که دسترسی به برق نداریم به کمک ما بیایند و تنها با اتصال یک کابل گوشی ما را شارژ کنند.

شرکت pqi که یکی از ارائه دهندگان شارژرهای همراه محصول جدیدی را معرفی کرده که توان ۵۲۰۰ میلی آمپر بر ساعت را دارا است. از جمله قابلیت‌های منحصر این شارژر نمایشگر LED است که نشاندهنده میزان شارژ باقیمانده دستگاه است، بطوریکه اگر ۴چراغ روشن باشد یعنی دستگاه ۱۰۰تا ۷۵ درصد شارژ دارد و بدین ترتیب اگر ۱ چراغ روشن باشد یعنی کمتر از ۲۵درصد شارژ دستگاه باقیمانده است.

با Pqi 5200 mAh دیگر نگران شارژ گوشی و تبلت خود نباشید

این شارژر گزینه بسیار مناسبی در سفر به شمار می رود چرا که تنها ۴۰گرم وزن دارد و طول و عرض آن تنها ۷ سانتی متر است. Pqi 5200 mAh بطور میانگین می تواند ۴ اسمارت فون را بصورت کامل شارژ کند. این دستگاه دارای ۲ خروجی می باشد.

یک خروجی USB تعبیه شده برای شارژ دستگاه و همچنین اتصال انواع کابلهای دارای خروجی USB است. این دستگاه با اتصال به انواع خروجیهای USB می تواند خود را شارژ نماید. خروجی که بالای دستگاه تعبیه شده است خروجی Micro USB است که برای بیشتر اسمارت فون و تبلتها قابل استفاده است. تمام خروجی‌های این دستگاه دارای برق ۵ولت و ۱ آمپر است.

گفتنی است که این محصول به صورت انحصاری توسط شرکت داده پرداز رایانه متین در سراسر کشور عرضه می‌شود.
X بستن تبليغات