اسپیکر z443 لاجیتک با بدنه چوبی جذاب
شرکت لاجیتک یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات جانبی برای رایانه ها و دستگاه های هوشمند که همواره در زیبایی و کیفیت پیشتاز بوده، به تازگی اسپیکر پرقدرت Z443 خود را روانه بازار کرده است.





اسپیکر z443 لاجیتک با بدنه چوبی جذاب

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، لاجیتک برای ساخت اسپیکرهای خود از معماری ها و فن آوری های منحصر به فردی بهره می گیرد که در نتیجه آن تا کنون چندین بار موفق به کسب رده ۱ فروش اسپیکر در دنیا را در سال های مختلف شود. اسپیکر Z443 با پیکره بندی ۲٫۱ کاناله نیز بر اساس همین استانداردها و ساختار مهندسی لاجیتک، ساخته شده است. بدنه Z443 از جنس فیبر چوبی درست شده و به دلیل چوب واقعی که در ساخت آن به کار رفته است نسبت به بقیه اسپیکرهای هم رده خود خاص شده است. به دلیل ماهیت جنس چوب و فضای خالی که داخل بدنه این اسپیکر توسط لاجیتک طراحی شده است، صدا در حین خروج از اسپیکر با عمق بیشتر و دلنشین تر از اسپیکرهای معمولی پخش می شود.


بسیاری از دیگر شرکت های حرفه ای صوتی نیز از این خاصیت چوب برای افزایش کیفیت اسپیکرهای خود استفاده می کنند. طراحی حرفه ای این بلندگو ترکیبی از چوب قهوه ای تیره رنگ، روکش های مشکی جداشدنی و پانل کنترل براق است که ظاهری جذاب و خیره کننده به Z443 داده است و آن را برای فضای اتاق نشیمن یا اتاق کار بسیار ایده‌آل کرده است. این اسپیکر دارای یک ساب ووفر ۵٫۲۵ اینچی و ۲ عدد بلندگوی ۳ اینچی است که در مجموع توانایی ایجاد صدایی با قدرت ۱۱۰ وات را دارند.

کلیدهای کم و زیاد کردن صدا و تنظیمات ساب بر روی بدنه ساب ووفر تعبیه شده است و کاربر به راحتی می تواند به آن ها دسترسی داشته باشد. این اسپیکر با استفاده از کابل و جک ۳٫۵ میلیمتری به دیگر ابزارها متصل می شود و به راحتی می توان آن را در کنار نوت بوک، تبلت، گوشی موبایل هوشمند و یا انواع پخش کننده های صوتی استفاده کرد.

در مجموع Z443 از نظر ظاهر و کیفیت انتخاب بسیار خوبی برای آن دسته از کاربرانی است که به لوکس بودن محیط و در عین حال به قدرت و کارایی اهمیت بسیاری می دهند است.

Z443 لاجیتک در حال حاضر با گارانتی آواژنگ در تمامی بازار های کامپیوتر کشور موجود است.
X بستن تبليغات