سایت ساز ایران وینوس چیست؟

 

به نام خدا

سایت ساز ایران وینوس

 

سایت ساز ایران وینوس  http://iranwinos-web.ir

راه اندازی پایگاه اینترنتی همواره نیاز بخش عظیمی از جامعه بوده است، اما همه ی افراد توانایی مالی پرداخت هزینه ی سنگین و نیز تخصص کار با ابزار طراحی وب سایت پیچیده را ندارند. اگر شما هم جزو این گروه هستید و تمایل دارید با حداقل هزینه و بدون دردسر یک سایت اینترنتی راه اندازی کنید ، سایت ساز ایران وینوس وب بهترین گزینه برای شما هست.

                      

سایت ساز ایران وینوس این مزیت را به شما می دهد بدون داشتن دانشی در زمینه  طراحی سایت ، با کمترین هزینه برای خود یک وب سایت اختصاصی راه اندازی کرده و به طور کامل آن را مدیریت کنید.

 

 

سیستم عامل ابران وینوس چیست؟

به نام خدا

به فضل خدا  سیستم عامل ایران وینوس ساخته شد


ایران وین یک سیستم عامل مبتنی بر سیستم عامل لینوکس است که برای طبف وسیعی از کاربران از جمله دانش جویان دانش اموزان مهندسان گرافبست ها انیمیشین سازان بازی سازان برنامه نویسان هکر ها کاربران عادی(خانگی)و در خانه دانشگاه ها مدارس موسسات سازمان ها میتواند مورد استفاده قرار گیرد.این سیستم عامل دارای توزیع های مختلفی است و با داشتن مجموعه بسیار کاملی از نرم افزار ها توانایی تامین نیازهای همه قشری از کاریران را دارد و همچنین قابلیت سفارشی سازی نیز دارد.ایران وینوس سیستم عاملی است که سرعت مناسبی دارد،و با کاربران به خوبی ارتباط برقرار میکند.X بستن تبليغات