خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیک
پاناسونیک نمایشگاهی از آینده نه ­چندان دور خانه‌های هوشمند به نمایش گذاشت.

خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیکپاناسونیک در نمایشگاه Wonder-Life-BOX 2020 دیدگاه خود در مورد زندگی بشر در سال 2020 این‌گونه بیان می‌کند "زندگی بهتر، دنیای بهتر" .به هر حال موضوع اصلی نمایشگاه در مورد ادغام و اتصال همه چیز با یکدیگر است. "مدیریت سبک زندگی" مفهوم ارائه شده توسط نمایشگاه است، که با بهره گیری از فن آوری ابر متمرکز صوتی، تصویری و سیستم­های مدیریت انرژی در خانه های هوشمند تحقق می یابد. در واقع تجهیزات موجود در این نمایشگاه یک گام فراتر از تمام تجهیزات خانه های هوشمند امروزی است، و آنچه از این نمایشگاه انتظار می ­رود ترکیب کردن تمام سیستم‌ های کارآمد امروزی برای ساخت خانه‌های ایده آل آینده است.


نمایشگاه از سه بخش تشکیل‌ شده است که بخش اول آن به معرفی سیستم امنیتی، قفل‌های هوشمند و سرویس‌های اجتماعی دیجیتال پرداخته است.

خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیک

خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیکبخش بعدی شامل محل زندگی کردن، میز ناهارخوری، آشپزخانه و دفتر خصوصی کار است. در این بخش از نمایشگاه یک نمایشگر هوشمند وجود دارد که دارای گزینه‌ها و منوهای مختلف است، مانند "آشپزخانه حرفه‌ای من"


خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیک

خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیکآخرین بخش هم شامل حمام، دستشویی و اتاق‌خواب است که در آن از ایده‌های تقریباً نوآور نه استفاده ‌شده است.

خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیک

خانه های هوشمند سال 2020 از دیدگاه پاناسونیکنمایشگاه Wonder-Life-BOX 2020 بخشی از طرح کسب و کار جامع پاناسونیک برای حفظ موقعیت خود در بازار لوازم الکترونیکی است. درحالی‌که پاناسونیک همه تلاش خود را می کند تا به سمت بازار business-to-business برود. نمایشگاه Wonder-Life-BOX 2020 در ساختمان مرکزی پاناسونیک واقع در شهر توکیو از هفته گذشته درهای خود را به ‌صورت رایگان به روی بازدیدکنندگان باز کرده‌ است.


منبع vr-zone.com
X بستن تبليغات