زوبی ایرانی مشابه وایبر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
به تازگی اپلیكيشن چت بومي با عنوان "زوبی" در کشور عرضه شده كه ضمن برطرف کردن برخي مشكلات نرم‌افزارهاي پيام‌رسان واتس‌اپ و وايبر با برداشتن محدودیت تعداد نفرات گروه امکان ارسال عکس، و ویدئو و واکی تاکی را فراهم کرده است.

خبرگزاری دانشجو - محسن ترابی مدیر پروژه برنامه چت بومی گفت: این برنامه قابلیت ارسال پیام در چهار وضعیت "تایپ کاربر"، "پیام ارسال شده"، "پیغام به كاربر تحویل داده شد" و "پیام مشاهده شده" را دارد.

وی افزود: اپلیكیشن چت بومی "زوبی" امكان ارسال عكس، ویدئو، ارسال موقعیت مكانی تماس، واكی تاكی (ضبط صدا و ارسال) و بررسی آخرین لحظه اتصال فرد به اینترنت و چت گروهی را دارد.

ترابی با تاكید بر اینكه شبكه اجتماعی "زوبی" نیز مانند دیگر شبكه‌های اجتماعی قابلیت ارسال صوت، لایك، كامنت و اشتراك گذاری و بلاك كردن كاربران را دارد، گفت: اپلیكیشن‌های بومی از آنجا كه از سرور داخل كشور استفاده می‌كند ضریب امنیت بیشتری دارد.

وی گفت:‌ مدت زمان ارسال پیام در این نرم افزار كمتر از نیم ثانیه است در صورتی كه نرم افزارهایی مانند وایبر و واتس‌آپ به مدت زمان دو تا سه ثانیه برای ارسال نیازمند است.

مدیر پروژه برنامه چت بومی "زوبی" درباره زمان ارایه این اپلیكیشن‌ گفت: نسخه اندروید چت زوبی هم اكنون تكمیل شده و در ماه آینده از طریق فروشگاه‌های اپلیكیشن ارایه می‌شود و آماده دانلود خواهد بود و نسخه آی او اس، ویندوز، لینوکس و مك این برنامه چت نیز تا ماه آینده تكمیل و طراحی خواهد شد.

ترابی گفت: براساس هدف گذاری تعیین شده زوبی تا سه سال آینده 200 میلیون كاربر ایرانی و خارجی را جذب می‌كند.

ترابی گفت: برنامه چت زوبی همچنین به دلیل استفاده از سیستم كلاستری محدودیت تعداد نفرات گروه را برطرف كرده است در صورتی كه برنامه‌ای مانند وایبر تنها قابلیت عضویت 200 نفر در گروه را دارد.

:-?:-?:-?
X بستن تبليغات