اسپیکرهای بلوتوث مجهز به ویبره قدرتمند به بازار عرضه شد
نقش گوشی ها، تبلت ها و نوت بوک های ما هر روز پر رنگ تر می شود و لحظاتی رخ می دهد که پخش یک موزیک یا کلیپ خاص با صدای یک اسپیکر حرفه ای خانگی بسیار می تواند خاطره ساز شود.

اسپیکرهای بلوتوث مجهز به ویبره قدرتمند به بازار عرضه شدبه گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از سخت افزار، اما دسترسی به این اسپیکرهای بزرگ، حرفه ای و گران قیمت همیشه و همه جا مقدور نیست. کمپانی تایوانی اندرومدیا برای پاسخ به این نیاز، نسل جدید اسپیکرهای بلوتوث خود را را با تکنولوژی Vibration به بازار عرضه کرده است.

اسپیکرهای بلوتوث مجهز به ویبره قدرتمند به بازار عرضه شداین تکنولوژی جدید به اسپیکر اجازه می دهد از سطحی که روی آن قرار دارد به عنوان منتقل کننده صدا استفاده کند و قدرت صدا را چند برابر نماید. این اسپیکر ها که تنها به اندازه کف دست می باشند و با چسبیدن به اجسام (میز، دیوار، در و غیره) و ایجاد ارتعاش توسط ویبراتور، صدای حجیمی با کمک این اجسام تولید می کنند که در نگاه اول بسیار از جثه کوچکشان بعید به نظر می رسد.

اسپیکرهای بلوتوث مجهز به ویبره قدرتمند به بازار عرضه شد

جالب است بدانید که کیفیت پخش موزیک حتی در بالاترین حد حجم صدا نیز همچنان صاف و واضح باقی می ماند. در ضمن این اسپیکرها به تکنولوژی NFC نیز مجهز هستند و فقط با نزدیک کردن گوشی به آن ها، بلوتوثِ آن ها تنظیم می شود و لازم نیست تنظیم خاص دیگری انجام دهید. همچنین می توانید این اسپیکر حرفه ای را درون خودرو نصب کنید و از طریق میکروفنِ آن به صحبت کردن بپردازید.

اسپیکرهای بلوتوث مجهز به ویبره قدرتمند به بازار عرضه شد
X بستن تبليغات